اخبار

1398/08/16


 به اطلاع کلیه اساتید، پژوهشگران، شرکت های داخلی و خارجی و سایر میمهمانان می رساند که برنامه کنفرانس در حال به روز رسانی می باشد. جهت دریافت برنامه پنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو روی لینک زیر کلیک نمایید. 

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1398/8/17 - ساعت 18:30

برنامه پنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو 


تذکر: برنامه کنفرانس به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد. لطفا از تماس با دبیرخانه جهت تغییر برنامه های زمانبندی شده خودداری فرمایید.
شرایط حضور در کنفرانس:
1. حضور در کنفرانس و نمایشگاه جانبی برای کلیه افراد فعال و علاقمند به صنعت سیمان رایگان می باشد.
2. شرکت در کارگاه های تخصصی کاملا رایگان می باشد
3. حضور پژوهشگرانی که مقالات آنها در کنفرانس مورد پذیرش قرار گرفته است، الزامی می باشد در غیر اینصورت گواهی حضور در کنفرانس دریافت نخواهند کرد.
4. حضور در کنفرانس دقیقا طبق برنامه می باشد و کلیه میهمانان باید جهت صدور کارت ورود به کنفرانس و نمایشگاه، راس ساعت مشخص شده در برنامه (ساعت پذیرش) حضور بهم رسانند.
5. برنامه کارگاه های تخصصی متعاقبا اعلام خواهد شد.


1398/08/14


 به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند، با عنایت به شورای سیاست گزاری کنفرانس، حضور کلیه افرادی که مقاله آنها مورد پذیرش قرار گرفته در کنفرانس الزامی می باشد. بدیهی است عدم حضور به منزله عدم صدور گواهینامه ارائه مقالات می باشد.
نکته قابل توجه اینکه کلیه هزینه های حضور در پنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو رایگان می باشد. 

1398/08/11

1398/08/10


  الف) راهنمای تهیه سخنرانی

مقالات تأييد شده مي بايست در قالب فرمت رايج جهت ارائه سخنراني حداكثر به مدت 20 دقيقه آماده گردد. مدت زمان اختصاص داده شده برای سخنرانی 16 دقیقه و برای پرسش و پاسخ 4 دقیقه در نظر گرفته شده است. کلیه شرکت کنندگان می بایستی اسلاید های سخنرانی خود را به زبان فارسی و انگلیسی آماده نمایند، زبان ارائه سخنرانی به شکل فارسی می باشد.

 • سخنرانان محترم رعایت ساختار یک مقاله علمی(شامل عنوان، مقدمه، مواد و روش ها، نتایج، بحث و نتیجه گیری) که در الگو آمده، ضروری است.
 • لطفا فرمت ارائه سخنرانی مقاله را طبق فرمت ارائه شده درسایت،تاپایان ساعت اداری روز سه شنبه14 آبان ماه 1398 به ایمیل دبیرخانه (cement@hsu.ac.ir) ارسال نمائید.

سخنرانان محترم لازم است اسلایدهای سخنرانی خود را الزاماً درفرمت سخنرانی  قرار داده شده ارائه نمایند.

*** برای دریافت فرمت ارائه سخنرانی اینجا کلیک کنید.

ب) راهنمای تهیه پوستر

 1. 1. کلیه نویسندگانی که مقاله آنها به صورت پوستر پذیرفته شده، بایستی پوستر مقاله خود را بر اساس فرمت ذیل تهیه کرده و طبق جدول زمانی که متعاقباً از سوی دبیرخانه کنگره اعلام می شود در محل سالن پوسترها نصب نمایند. فرمت پوستر در قالب Power Point در انتهای همین صفحه قابل دانلود است.
 2. 2. اندازه پوستر بایدحداکثر(افقی) 70 ×(عمودی)100 باشد.
 3. 3. زبان پوستر فارسی یا انگلیسی است و الزامی است نویسندگان محترم مقالات خود را در بخش پوستر تهیه نمایند.
 4. 4. عنوان مقاله باید از فاصله 5 تا 6 متری خوانا بوده و قابل مشاهده باشد.
 5. 5. نام نويسنده يا نويسندگان و در خط زيرين آن نام دانشگاه يا موسسه محل انجام تحقيق نوشته مي‌شود.
 6. 6. استفاده از كل مقاله اصلي در قالب پوستر صحيح نيست و بهتر است مقاله در متن در ترکیب با جداول و نمودارها ارائه گردد. تصاوير کمک زيادي به وضوح بيشتر مطلب خواهند کرد.
 • لطفا فرمت پوستر مقاله را طبق فرمت ارائه شده درسایت، تا پایان ساعت اداری روز جمعه 17 آبان ماه 1398 به ایمیل دبیرخانه (cement@hsu.ac.ir) ارسال نمائید.
 •  

 1. نویسندگان بایستی پوستر خود را الزاماً درفرمت پوستر قرار داده شده ارائه نمایند.

  *** برای دریافت فرمت پوستر انگلیسی اینجا کلیک کنید.

 2.  *** برای دریافت فرمت پوستر فارسی اینجا کلیک کنید.
 3.  

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر