آمار بازدید
بازدید امروز : 17
بازدید کل : 28669
کاربران آنلاین : 1
سی ویکیمن جشنواره قرآن وعترت دانشگاه

جشنواره قرآن با استعانت خداوند سبحان توسط معاونت اجتماعی، کانون شهداء، همکاری قرآن و عترت دانشگاه با كمك اداره كل امور فرهنگي وزارت متبوع و مديريت فرهنگي در اردیبهشت ماه 95 برگزار خواهد شد.
اين جشنواره با شركت دانشجويان برجسته و موفق در معارف قرآنی و… از دانشگاههاي منطقه های2 و 9 کشور (دانشگاههاي استانهاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي، گلستان، مازندران، گيلان و سمنان) و حضور كليه دانشجويان و علاقمندان به قرآن برگزار خواهد شد.

افق‌هاي حيات معنوي آنگاه رخ مي‌نمايد كه انسان با تعاليم وحي الهي و برنامه‌هاي فرهنگي مبني بر معنويت و نور و سيره بزرگان عرصه توحيد و عرفان آشنا گردد و خويشتن را به اين سرچشمه نور لايزال الهي برساند.
قرآن كريم بنياد استواري است كه بي‌ترديد آدمي با آگاهي و بهره گیری از مفاهيم و آموزه‌هاي آن می تواند  در ساختن اقامه اخلاق انسانی در جامعه‌اي متعالي و مملو از صفا و صميميت زينتش باشد. دانشگاه كه بستر علم، انديشه و انسان‌سازي بي‌شك رسالتي بيشتر در اين عرصه داشته و دانشجوي امروز بيش از پيش نياز بيشتري به آگاهي و الگويابي ودیعه بزرگ الهی دارد.
از اين‌رو جشنواره قرآن با استعانت خداوند سبحان توسط معاونت اجتماعی، کانون شهداء، همکاری  قرآن و عترت دانشگاه با كمك اداره كل امور فرهنگي وزارت متبوع و مديريت فرهنگي در اردیبهشت ماه 95 برگزار خواهد شد.
اين جشنواره با شركت دانشجويان برجسته و موفق در معارف قرآنی و… از دانشگاههاي منطقه های2 و 9 کشور  (دانشگاههاي استانهاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي، گلستان، مازندران، گيلان و سمنان) و حضور كليه دانشجويان و علاقمندان به قرآن برگزار خواهد شد.


بازگشت1395/01/23