این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
 
چکیده‌های مبسوط سمینار                تمدید زمان ارسال مقاله پژوهشگران متقاضی جهت ارسال به مجله‌های IJNAO و COAM
  اخبار همایش
چکیده‌های مبسوط سمینار
فایل چکیده‌های مبسوط سمینار آماده و قابل دریافت است.
1398/10/15 ادامه مطلب


تمدید زمان ارسال مقاله پژوهشگران متقاضی جهت ارسال به مجله‌های IJNAO و COAM
پژوهشگرانی که متقاضی ارسال مقاله به دو مجله علمی-پژوهشی "آنالیز عددی و بهینه‌سازی - IJNAO" و "کنترل و بهینه‌سازی در ریاضیات کاربردی - COAM" هستند، با عنایت به شرایط زیر حداکثر تا 25 آذرماه 1398 مقاله (های) خود را به دبیرخانه سمینار ارسال فرمایند. (شرایط: 1. مقاله پس از بررسی و تایید کمیته علمی سمینار به مجله‌ها ارسال می‌گردد. 2. مقاله کامل پذیرفته شده در مجله در گزارش مجموعه مقاله‌های سمینار چاپ نمی‌گردد. 2. مقاله به صورت مستقل توسط مجله داوری می‌گردد.)
1398/09/04 ادامه مطلب


شرایط چاپ مقاله در دو مجله IJNAO و COAM
مقاله‌های پژوهشگران متقاضی پس از بررسی و تشخیص کمیته علمی سمینار به مجله‌‎های علمی-پژوهشی "آنالیز عددی و بهینه‌سازی - IJNAO" و "کنترل و بهینه‌سازی در ریاضیات کاربردی - COAM" با شرایط زیر ارسال می‌گردد: 1. مقاله کامل پذیرفته شده در مجله در گزارش مجموعه مقاله‌های سمینار چاپ نمی‌گردد. 2. مقاله به صورت مستقل توسط مجله داوری می‌گردد.
1398/08/06 ادامه مطلب


چاپ 12 مقاله‌ در شماره‌ی ویژه‌‌ای از مجله IJNAO
با موافقت سردبیر و مدیر مسئول مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه‌سازی (IJNAO)، تعداد 12 مقاله از مقاله‌های کنفرانس در شماره‌ی ویژه‌ای از این مجله به چاپ خواهد رسید. از این رو پژوهشگران متقاضی مقاله‌های مبسوط خود را حداکثر تا پایان آبان‌ماه به دبیرخانه سمینار ارسال فرمایند.
1398/08/06 ادامه مطلب


شرط ارائه گواهی و چاپ مقاله در مجموعه مقالات سمینار
به اطلاع پژوهشگران گرامی می‌رساند ارائه گواهی شرکت، گواهی ارائه سخنرانی و پوستر و همچنین چاپ مقاله در مجموعه مقالات سمینار منوط به پرداخت هزینه ثبت‌نام و حضور در سمینار است.
1398/07/17 ادامه مطلب


 حداکثر تعداد مقاله مورد پذیرش
هر شرکت‌ کننده در سمینار مجاز به ارسال و ارائه حداکثر دو مقاله است.
1398/04/19 ادامه مطلب


بزرگداشت دکتر سید ابوالفضل علوی
به یاد استاد فرزانه و با اخلاق گروه ریاضی کاربردی دانشگاه حکیم سبزواری مرحوم دکتر سید ابوالفضل علوی مراسم بزرگداشت آن استاد فقید در سومین سمینار ملی کنترل و بهینه‌سازی برگزار می‌گردد.
1398/03/10 ادامه مطلب  کانال سمینار
 
  برگزار کنندگان
  حامیان
  ISC code
کد اختصاصی ISC
9819-34555