اخبار

1398/06/16
کم آبی قرن هاست که بخش گسترده ای از کشور ما را که در اقلیم خشک و نیمه خشک واقع شده، تحت تاثیر خود قرار داده است. ابعاد این تاثیر نه فقط بخش های کشاورزی و صنعت را درگیر خود کرده، بلکه در لایه های اجتماعی و فرهنگی جوامع نیز تاثیرگذار بوده و پیامدهای گسترده ای به دنبال داشته است.


 کم آبی قرن هاست که بخش گسترده ای از کشور ما را که در اقلیم خشک و نیمه خشک واقع شده، تحت تاثیر خود قرار داده است. ابعاد این تاثیر نه فقط بخش های کشاورزی و صنعت را درگیر خود کرده، بلکه در لایه های اجتماعی و فرهنگی جوامع نیز تاثیرگذار بوده و پیامدهای گسترده ای به دنبال داشته است. خشکسالی همراه با مصرف نامتوازن آب در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و مصارف شهری و خانگی باعث شده مساله کم آبی در سال های اخیر، نمود بیش‌تری داشته باشد. به دلایل بسیار از جمله شرایط بوم شناختی کشور، با کم آبی نمی توان جنگید، بلکه باید با آن سازگار شد. سازگاری با کم آبی مستلزم تغییر در نگرش ها، الگوهای رفتاری و اجتماعی و همچنین فن اوری ها و الگوهای اقتصادی متفاوت است . سازگاری با کم‌آبی مشارکت تمام اقشار کشور را می‌طلبد.

.

 


1398/06/15
مهلت ارسال مقاله به اولین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک تا دوشنبه، بیستم آبان ماه 1398 تمدید گردید.


مهلت ارسال مقاله به اولین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک

تا دوشنبه، بیستم آبان ماه 1398 تمدید گردید.

1398/06/15
پژوهشگران گرامی که مقالاتشان در قالب پوستر و یا سخنرانی پذیرفته شده است ، لازم است طبق فرمت تهیه پوستر که در قسمت فایل های سایت بارگذاری شده ، قرار گرفته است. پوستر را طراحی و ارسال بفرمایند.


پژوهشگران گرامی که مقالاتشان در قالب پوستر و یا سخنرانی پذیرفته شده است ، لازم است  طبق فرمت تهیه پوستر که در قسمت فایل های سایت بارگذاری شده ، به دو شکل تصویر برای طراحی پوستر در محیط فتوشاپ و فرمت پاورپوینت برای طراحی در محیط پاورپوینت قرار گرفته است. پوستر را طراحی و ارسال بفرمایند.
تذکر مهم:چاپ و نصب پوسترهای ارسال شده توسط دبیرخانه اجرایی انجام می شود. لذا خواهشمندیم فایل پوسترهای خود را نهایتا تا تاریخ 25 آبان ماه به آدرس ایمیل waterconf.hakim@yahoo.com ارسال نمایید.

1398/06/12
به استحضار پژوهشگران و شركت‌كنندگان گرامي مي‌رساند، واريز وجه مربوط به مقاله در همايش، از طريق واريز به حساب (حواله بانكي) انجام مي‌پذيرد. بدين منظور، وجه به شماره حساب همايش واريز گرديده و اکسن فيش واريزي در قسمت مربوطه ارسال شود. واریز وجه پس از دریافت پاسخ داوری و پذیرش انجام شود.


به استحضار پژوهشگران و شركت‌كنندگان گرامي مي‌رساند، واريز وجه مربوط به مقاله در همايش، از طريق واريز به حساب (حواله بانكي) انجام مي‌پذيرد. بدين منظور، وجه به شماره حساب همايش واريز گرديده و اکسن فيش واريزي در قسمت مربوطه ارسال شود.

اطلاعات حساب به شرح زير مي‌باشد:

نام بانك و شعبه: بانک مرکزی جمهوری اسلامی

نام صاحب حساب: وجوه درآمدهای اختصاصی دانشگاه حکیم سبزواری نزد بانک مرکزی 

شماره حساب: ۴۰۰۱۱۰۹۹۰۹۰۲۰۰۱۴


شماره شبا: IR 220100004001109903020014

شناسه واريز: ۳۲۰۱۰۹۹۶۰۱۲۰۰۰۶۰۰۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۱۶

 

هزينه ثبت نام:

* پس از واریز وجه امکان عودت هزینه وجود نخواهد داشت.

* واریز وجه پس از دریافت پاسخ داوری و پذیرش انجام شود.

نوع ثبت نام

 هزینه ثبت نام (به ریال) حضوری

هزینه ثبت نام (به ریال) غیر حضوری

هزینه ثبت نام (به ریال) مقاله دوم و بیشتر

دانشجویی

1300000

1000000

800000

هیات علمی

2000000

1500000

1000000

شرکت کننده غیردانشجو

2000000

1500000

1000000

مقالاتی در مجموعه مقالات کامل درج خواهد شد كه وجه ثبت‌نام تا مهلت مقرر پرداخت شده باشد.

ارائه اسکن کارت دانشجویی معتبر و تاریخ‌دار و يا گواهي اشتغال به تحصيل براي ثبت نام دانشجويان و اسکن کارت اعضای هیئت علمی براي اساتيد الزامي مي‌باشد.

مدارک (سی دی کامل مجموعه مقالات و گواهی‌نامه) پژوهشگران غیرحضوری حداکثر 14 روز پس از تاریخ برگزاری همایش به آدرس پستی ثبت شده در سامانه از طریق پست سفارشی ارسال مي‌شود.

برای شرکت کنندگان حضوری هزینه دریافتی شامل اسکان نخواهد شد.

 

 


صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر