اخبار

1398/06/10
تاریخ های مهم اولین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی د رمناطق خشک و نیمه خشک


 برگزاری همایش: بیست و هشت آبان ماه 1398


مهلت ارسال مقالات: بیستم آبان ماه 1398


اعلام نتایج داوری مقالان: بیست و سوم آبان ماه 1398

 مهلت ثبت نام: بیست و پنجم آبان ماه 1398


1398/06/10
کد ثبت همایش ۸۰۱۸۵-۹۸۱۹۰


دبیرخانه به استحضار پژوهشگران عزیز می رساند که اولین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک در پایگاه استنادی جهان اسلام با کد ۸۰۱۸۵-۹۸۱۹۰ ثبت شده است و کلیه مقالات پذیرفته شده در همایش در این پایگاه نمایه خواهند شد.

1398/06/01
کمیته علمی همایش از تمامی استادان، دانشجویان و پژوهشگران دعوت می‌‌نماید با ارسال مقالات و حضور در این رویداد علمی مشارکت نمایند


دانشگاه حکیم سبزواری در راستای اجرای رسالت ذاتی خود در زمینه مشارکت در حل مشکلات جامعه، در نظر دارد با برگزاری اولین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک، گامی موثر در جهت شفاف سازی مساله کم آبی و لزوم سازگاری با آن بردارد. برای نیل به این مهم، کمیته علمی همایش از تمامی استادان، دانشجویان و پژوهشگران دعوت می‌‌نماید با ارسال مقالات و حضور در این رویداد علمی مشارکت نمایند و مقاله‌های خود را که حاوی آخرین نتایج تحقیقات علمی در یکی از محورهای کنفرانس یا سایر زمینه‌‌های مرتبط است، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.


1398/05/31
همزمان با همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک، رویداد ملی کارآفرینی (استارت‌آپ ویکند آب به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می‌شوداین رویداد با هدف حمایت از ایده‌های نوآورانه در زمینه‌ آب و به ‌منظور شکل‌دهی هسته‌های فناور به‌ صورت فراگیر و بین ‌رشته‌ای در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام برای این رویداد 15 شهریور 1398 آغاز می شود و تا 15 آبان ماه ادامه خواهد داشت. فرآیند سه روزه استارتاپ ویکند ظهر روز شنبه 25 آبان شروع و تا دوشنبه 27 آبان 98 ادامه خواهد داشت. سه شنبه 28  آبان 98 بعد از ظهر، اختتامیه رویداد برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است اولین همایش ملی راهبردهای سازگاری با کم آبی نیز، در روز سه شنبه 28 آبان ماه، برگزار می شود.

لازم به ذکر است روند ارسال مقاله به همایش و ایده به رویداد استارت آپ ویکند مجزا بوده و هر کدام از طریق سایت مربوط به خود انجام می پذیرد. پژوهشگران گرامی می توانند در هر دو برنامه شرکت کنند و یا با توجه به علاقه و توانایی در یکی از این دو شرکت نمایند. 


صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر