سخنرانان ویژۀ همایش
کتابچه چکیده مقالات                برنامۀ نهایی دومین همایش ملّی آسیب‌شناسی آموزش زبان‌های خارجی درایران
 کتابچه چکیده مقالات
کتابچه چکیده مقالات دومین همایش آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی در ایران به شکل فایل پی دی اف، در ادامۀ مطلب قابل دانلود است.
1396/02/19 ادامه مطلب


برنامۀ نهایی دومین همایش ملّی آسیب‌شناسی آموزش زبان‌های خارجی درایران
شرکت کنندگان ارجمند همایش، در ادامۀ مطلب به پیوست می‌توانند برنامۀ نهایی دومین همایش ملّی آسیب‌شناسی آموزش زبان‌های خارجی در ایران را دریافت(دانلود) کنند.
1396/02/07 ادامه مطلب


حضور و سخنرانی دکتر محمدعلی آذرشب در دومین همایش ملّی آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی
پژوهشگر و استاد برجستۀ زبان و ادبیات عرب دانشگاه تهران، عضو کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی،دکتر محمدعلی آذرشب در دومین همایش ملّی آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی در ایران، با ارائۀ یک سخنرانی حضور خواهند یافت.
1396/02/05 ادامه مطلب


عنوان سخنرانی دکتر روح الله رحمتیان: آموزش شناختی زبان
دکتر روح الله رحمتیان، استاد برجستۀ دانشگاه تربیت مدرس، در دومین همایش ملّی آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی در ایران، به ارائۀ سخنرانی خواهند پرداخت. عنوان سخنرانی ایشان در این همایش «آموزش شناختی زبان» خواهد بود.
1396/01/17 ادامه مطلب


عنوان سخنرانی پرفسور دونگده: سبک‌شناسی آموزش زبان: دیدگاه‌های آموزشی، ادبی و زبانشناسی
پرفسور دونگده، استاد برجستۀ آموزش زبان انگلیسی، با ارئۀ یک سخنرانی و یک کارگاه آموزشی، در دومین همایش آسیب شناسی آموزش زبان دوم در ایران، حضور خواهند یافت.
1396/01/16 ادامه مطلب


عنوان سخنرانی دکتر بهزاد قنسولی: Introducing keystroke logging in L2 writing
دکتر بهزاد قنسولی استاد آموزش انگلیسی دانشگاه فردوسی در دومین همایش ملّی آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی در ایران حضور خواهند یافت و عنوان سخنرانی ایشان Introducing keystroke logging in L2 writing خواهد بود.
1395/12/24 ادامه مطلب


به نام خداوند جان وخرد

دومین همایش ملّی دوسالانۀ آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی درایران، با هدف زمینه سازی جهت ارائه یافته ها و پژوهش های نوین علمی، کمک به رشد و گسترش آموزش و یادگیری زبان، ایجاد فضای مناسب جهت نقد و بررسی علمی جایگاه زبان بومی و زبان های خارجی در کشورمان، ایجاد تعامل سازنده بین استادان و دانشجویان زبان و مباحثی از این قبیل، در اردیبهشت 1396 در سبزوار، توسط دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی دانشگاه حکیم سبزواری (گروه های آموزشی زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی و زبان و ادبیات فرانسه) با همکاری شماری از مؤسسات و مراکز علمی و دانشگاهی کشورمان برگزار می شود.

از تمامی استادان، مدرّسان و پژوهشگران عرصه ی زبان، دانشجویان فرهیختۀ کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری دعوت میشود مقاله ها و پژوهش های جدید خود را درباره ی یکی از موضوعات پیشنهادی همایش و ترجیحاً یکی از محورهای اصلی همایش، به سامانه ی همایش ارسال کنند. با توجّه به تخصّصی و کاربردی بودن همایش، ارائۀ پژوهش هایی که در عرصه ی محورهای اصلی همایش صورت گرفته باشد بسیار در خور توجّه است. پژوهشگران ارجمند لازم است چکیده، اصل مقاله و فرم ثبت نام را بر اساس اطلاعات موجود در فراخوان همایش و با توجّه به تقویم همایش، پس از ثبت نام درسامانه ،صرفاً به سامانۀ همایش ارسال فرمایند. تمام مقالات  در فهرست  ISC   قرار خواهد گرفت.

دبیرخانه همایش

سبزوار، توحیدشهر، پردیس دانشگاه حکیم سبزواری،
ص­.پ. 397 /کدپستی: 9617976487

دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی دانشگاه حکیم سبزواری

دبیرخانۀ دومین همایش ملّی دوسالانۀ

«آسیب شناسی آموزش زبان های خارجی درایران»

تلفن:  44013208-051(دبیرهمایش)
تلفن همراه:  09388441810(راهنما)

رایانامه:
 cflti2017sabzevar@gmail.com  
                    smr.amirian@gmail.com

ارسال چکیده و اصل مقاله و تمام نامه­ نگاری ­ها، صرفاً به سامانۀ همایش صورت گیرد.

وب­سایت همایش: 
cnf.hsu.ac.ir/zabankhareji/fa

- زمان ارسال چکیده مقاله: اول اسفند 1395

- زمان اعلام نتایج پذیرش نهایی: 10 اسفند  1395

- فرصت نهایی ثبت نام در همایش: 10 فروردین 1396

- زمان برگزاری همایش: 13 و 14  اردیبهشت 1396


برگزار کنندگان
حامیان